Bezva inspirace pro život

Vodácké a turistické centrum Bisport není jen sítí půjčoven lodí, ubytování a kempů na řece Sázavě, ale i týmem, který se snaží být inspirací pro životy vodáků, turistů, cyklistů a dalších sportovců. Chceme být inspirací k pohybu, odpočinku, zamyšlení. Inspiruje nás týmovost, chuť spolupracovat a posouvat věci tím správným směrem.


Více o nás

Aktuální informace

 • Zamykání Sázavy je zrušeno

  Zamykání Sázavy je zrušeno

  Ahoj vodáci, z důvodů nedostatku vody v Sázavě je letošní zamykání bohužel zrušené. Je nám to  moc líto, ale nic s tím nenaděláme - splutí z Týnce nad Sázavou není opravdu možné. Doporučujeme, abyste si okolí Sázavy z Týnce až do Pikovic prošli pěšky, podzim je tam nádherný.

  Hezký podzim přejí Bisporťáci

 • OHLÉDNUTÍ ZA LÉTEM 2018...

  OHLÉDNUTÍ ZA LÉTEM 2018...

  Vodácká a letní turistická sezona 2018 je pomalu u konce a čas to věru nebyl jednoduchý, ba by se dalo říci, že co do množství vody vhodné k splutí Sázavy, ale bohužel i lidských vztahů velmi, velmi složitý :( A nám nezbylo nic jiného, než s příchodem „babího léta“ řešit, jak dál, jak naložit se vším, co se letos událo. Jak se odrazit, jak se poučit, jak se dívat, jak vnímat a pochopit příběhy, které se kolem nás žijí a mnohé z nás bohužel velmi trápí.

  A tak, jsme odjeli mimo Sázavu, dál od míst, kterých se to dotýká a moc a moc si povídali… A máte se, na co těšit - teda pevně doufáme a velmi věříme. Víc zatím neprozradíme, ale po kouskách Vám to budeme "servírovat".

  Bisport není jenom vodácká půjčovna, již delší dobu poskytujeme kompletní zázemí na Sázavě - občerstvení, bistra, společenské a školící místnosti, ubytování, akce pro firmy i školy, dvacetpět let půjčujeme vodácké vybavení, dále kola, provozujeme lanový park, potkat nás můžete v kempu Týnec, v tábořišti Kácov - a stále hledíme jak dál. Někde jsme dobří - někde se hledáme. Děkujeme za kladné, ale i záporné reakce, jelikož ty nás posouvají dál.

  Tak ahoj na Sázavě :) Děkujeme Járovi, Lence, Aničce, Dalímu, Dáše, Elišce, Péťovi, Mírovi, Terezce, Soně, Přémovi a mnoha a mnoha dalším a přejeme jim všem hodně sil a „pěkné peřeje“ do dalších let

  ... NEB NOVÝ ZAČÁTEK

 • Bisport základny jsou ideálním místem pro vánoční večírek

  Bisport základny jsou ideálním místem pro vánoční večírek

  Nabízíme dvě kouzelná místa jako stvořená právě pro Váš vánoční večírek, a to pouhých pár kilometrů od Prahy s možností přespání. Máme k dispozici dvě společenské místnosti se zázemím u Sázavy, kde zažijete Vy i Vaši zaměstnanci tu pravou vánoční atmosféru, souznění a odpočinek s možností klidné bilance roku 2018.
  K dispozici jsou dva prostory se zázemím, kuchyňkou a možností přespání, kde je parkování samozřejmostí. Dle Vašich požadavků zajistíme i občerstvení a obsluhu, vše je jen na Vás. Další možností je pronájem Bistra&Café Příběh v Týnci nad Sázavou jenom pro Vaší společnost. Výběr možných společenských místností se zárukou soukromí pro Vás je z Bisport Týnec nad Sázavou nebo Bisport Kácov.

  Neváhejte nás kdykoli kontaktovat (nejlépe, co nejdříve) na tel. 777 335 618 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na Vás :)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Aktuality

 • Pozvání na kávu do

  Pozvání na kávu do "příběhu"

  Minulý týden instalovali "příběhu" nový kávovar, a proto se kolegové učili na nové kávové "mašině" dělat tu nejlepší kávu ☕️ a opravdu je to moc bavilo. 
  A tak přijměte pozvání do týneckého Bistra&Cafe Příběh nejen na výbornou a voňavou kávu, ale i na čokoládový a mrkvový dort, něco z grilu, polévku, pivo, domácí limo, zmrzlinu... Čeká na vás nový jidelní lístek :)
  Těšíme se tam na vás! 

 • Týneckým Bisportem zní angličtina

  Týneckým Bisportem zní angličtina

  Bisport - Klub pro mládež

  Angličtina hravě a zábavně pro děti 8‒11 let probíhá každé úterý od 16.15 do17.00 hod.v týneckém Bisportu. První hodina pod vedením lektorky Hanky Vackové se konala 25. září. S dotazy se obracejte přímo na Hančin facebook - Výuka angličtiny - Hana Vacková

 • Bazar vodáckého vybavení - základna Týnec

  Bazar vodáckého vybavení - základna Týnec

 • Den pohybu a zdraví

  Den pohybu a zdraví

  V Týnci nad Sázavou se již po několikáte konal Den pohybu a zdraví a my jsme u toho nemohli chybět. Bisport jako jeden ze sponzorů zapůjčoval zdarma kánoe a jsme moc rádi, že byly na vodě takřka stále. Počasí vyšlo na jedničku, účast hojná a dobrá nálada doprovázela celé páteční odpoledne. Videa fotografoe si můžete prohlédnou na našem facebooku - Bisport

 • Bazar vodáckého vybavení - základna Kácov

  Bazar vodáckého vybavení - základna Kácov

 • FOTOSOUTĚŽ má svého výherce!

  FOTOSOUTĚŽ má svého výherce!

  Toto je vítězná fotografie letošní FOTOSOUTĚŽE "Voda s Bisportem 2017".

  Vítězem se stal novomanželský pár z Brna, který slavil "SVŮJ SVATEBNÍ DEN" na svém oblíbeném úseku Týnec - Pikovice právě v tomto roce 2017.

  Děkujeme za poskytnutí fotografie z archivu novomanželů i svolení ke zveřejnění a věříme, že to nebeské světlo zachycené na fotografii vám vydrží na vaší cestě manželstvím hodně, hodně dlouhou :-)

   

  Zasíláme Dárkový poukaz pro 2 osoby na 2denní plavbu a Sázavě (od Stvořidel po Pikovice) a těšíme se na vodě, ahóóóój!

 • 1
 • 2