Mezinárodní filmový festival Expediční kamera je největší cestovatelská a outdoorová akce v ČR. Jubilejní 10. ročník proběhne v únoru až dubnu 2019 ve 200 městech České republiky a Slovenska. Tento unikátní projekt přinesl nejlepší filmy sezóny z celého světa i novinky z domácí produkce, naším prostřednictvím jej můžete navštívit i u nás v Týnci nad Sázavou a Kácově.

  • Kácov - pátek 15. 3. 2019 od 18.00 hod. - základna Bisportu, Nádražní ul. - kontakt tel. 777 335 616, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Týnec nad Sázavou - neděle 17. 3 2019 od 18.00 hod. - budova Bisportu, Ing. Fr. Janečka - kontakt tel. 777 335 618, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Dobrovolné vstupné.

Můžete se těšit na expedici do nitra peruánské džungle ve filmu Matsés, mrazivý příběh horolezce zraněného těsně pod vrcholem vysněné hory Tupendeo v pohoří Kašmír, novozélandské adrenalinové putování Waiau-Toa Odyssey na horských kolech a packraftech, medailonek handicapované lezkyně z Nové Anglie ve snímku Stupmed, závod napříč Spojenými státy v podání dvou houževnatých cyklistek ve filmu Divided a Kroky na hraně neboli běžeckou výpravu slovenských ultraběžců po stopách nelítostné židovské historie.

Soutěž expediční kamery - 

Hlasuj o nejlepší film a vyhraj ceny od našich partnerů!

A na co se můžete těšit?

Filmy 2019


stav_vody-01