Máte volný den, víkend nebo týden a ještě nevíte, jak ho využít? Plánujete letní výlet či prázdninovou dovolenou?

Potom neváhejte a vyzkoušejte pro Čechy, Moraváky a jiné již tradiční zážitek pevně spjatý s legendární sázavskou historií. Objednávejte již nyní, jelikož nejvytíženější květnové a červnové víkendy, ale hlavně červencové svátky, se již začínají plnit. Pokud chcete jet o prázdninách a zároveň se ubytovat v našich hostelech, pak doporučujeme udělat objednávku také již teď. Na půjčení lodí tak získáte zajímavou slevu.

Odemykání řeky Sázavy se koná již 30. března 2019. A vypadá, že bude opravdu pěkná voda. Pokud vás to láká, udělejte si rezervaci a získáte tím další splutí ve vámi zvoleném termínu ZDARMA.

Naše půjčovna lodí Bisport s hlavními základnami v Týnci nad Sázavou a Kácově půjčuje kanoe, rafty a sit on topy na vodácké výlety právě na řece Sázavě. Zde jsme doma a proto si troufáme říci:"Sázavu známe jako své boty."

Pokud si chcete splout nejkrásnější vodácký úsek Týnec - Pikovice, využijte nejlépe jarní měsíce aý do prázdnin, jelikož voda je již delší dobu nestabilní. Na úsecích nad Týncem nad Sázavou (proto proudu až po Kemp Stvořidla) se dá splout zatím celoročně, ale ten spodní úsek (pokud to odložíte na léto) nemusí být splavný. Vše je však víc jak otázka zimního sněhu, otázkou celorocních dešťů.

Na hlavních základnách se letos můžete těšit na mnoho novinek, a to nejen co se zkvalitnění zázemí týká, ale překvapení mají pro vás naše hostely a bistra, ať týnecké Bistro&Café Příběh či Kácovské rodinné Bistro.

Letak Bisport 2018 1 2 webLetak Bisport 2018 1 1

 

 


stav_vody-01