Ahoj vodáci, 

tak se nám ta vodácká sezona pomalu blíží a s ní i naše malé dárky. Prvním z nich je malá (velká) tipovačka, takže nic těžkého.

Půjčovna lodí Bisport oslavila v prosinci 2018 své 25 narozeniny. A tak nás napadlo udělat si takovou malou "analýzu" (slovo dnes velmi moderní). Nebojte, žádnou záludnost nehledejte. Dejte hlavy dohromady a pokuste se natipovat - kolik tak se s námi mohlo od založení půjčovny vydat na řeky vodáků. Vzpomeňte, že s Bisportem jste se mohli před lety vydat i na Vltavu, Lužnici, Otavu, Berounku, Ohři, samozřejmě naší domácí řeku Sázavu, ale také slovenský Hron.

Již pár let se s námi potkáváte pouze na Sázavě, byl to riskantní krok, ale my jsme tomu dnes velmi rádi. Bylo to dobré rozhodnutí. A proč? Protože jenom doma to známe nejlépe. Jenom u nás Vám můžeme poskytnout ten nejlepší servis. Tady jsme doma. Tady to máme nejraději. Sázava a my, do sebe pasuje jako .... Však víte. Tak tipujte. Markéta s Aničkou si nesoutěžní tip také udělaly, výsledek jim však prozrazen nebyl, a to je dobře.

soutěž


stav_vody-01