Jedna z našich novinek letošního roku začíná slavit úspěch. A my jsme na to opravdu hrdí a uděláme maximum, aby jste byli Vy rodiče i Vaše děti velmi spokojení. 

Příměstské tábory s Bisportem se nám po pár dnech od zveřejnění začínají plnit. Týnecký týden je již obsazen ze dvou třetin. Kácovský lehce "pokulhává", ale i tak zájemci se hlásí. A proto neváhejte, přečtěte si, co vše s námi mohou děti v Posázaví zažít. Budou v dobrých rukou, odnesou si super zážitky, přibude jim mnoho kamarádů a věříme, že budou vzpomínat a touha se k nám další rok vrátit, je bude provázet po celou zimu.

o 15.-19.7. – Kácov (loděnice Bisport Kácov)
o 22.-26.7. – Týnec nad Sázavou (kemp Týnec )

A proč na příměstský tábor právě s Bisportem?

  • Každé dopoledne sportovní aktivita
  • Každé odpoledne zajímavý program
  • Ve čtvrtek možnost přenocování v TeePee, večerní oheň, výroba indiánských masek, tematické hry.
  • Jsme připraveni přizpůsobit program špatnému počasí, v takovém případě zvolíme program sportovních i jiných aktivit pod střechou, a to v našich loděnicích v Týnci nad Sázavou i v Kácově.

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. 777 335 618 a následně zašleme všechny podrobné informace.

Cena tábora: 2500,-
V ceně je zahrnuto: 5 dní aktivit pro děti, sportovní program, potřebné vybavení na vodu, vybavení na sportovní disciplíny, materiál pro tvorbu (barvy, výtvarné potřeby,…), práce instruktorů, stravování (svačina, oběd, svačina), pitný režim po celý den. Pokud budete mít zájem o čtvrteční večerní program s přespáním, cena na nocování je 200,-. Naše tábory jsou určené pro děti od 5 do 15 let.

příměstské tábory2019


stav_vody-01