Ahoj vodáci, turisté, kamarádi,
už se také těšíte na tu naši Sázavu? 
- V půjčovně lodí na Sázavě jsme právě spustili online rezervační systém pro letošní rok. Z pohodlí domova, na počítači či svém mobilu, si již nyní můžete zarezervovat vodácký výlet na Sázavě. 
- Jste rozhodnutí na Sázavu jet za každé okolnosti? Kupte si výlet za FM = first minute cenu a získejte nejnižší možnou cenu.
- Jedete na výlet s dětmi a chcete mít možnost v případě nemoci, špatného počasí výlet odvolat? Vyberte standardní cenu, u které jsou mírnější stornopoplatky. PS: na tuto cenu je možné uplatnit vaši věrnostní slevu.
- LM = last minute? Co to znamená? Možný risk, že z důvodu rozpůjčovanosti nebudou lodě, rafty a ostatní vodácké vybavení volné nebo je na základně, odkud chte splouvat, nenajdete (týká se především sobot, květnových a červencových svátků, ale také celého července). K standardní ceně půjčovného je připočteno 100 Kč na plavidlo neb Pokud si rezervaci neudělám a chci platit až na místě, nevyplatí se mi to! Na některých základnách (kam vybavení dovážíme), to ani není možné. Co z toho plyne? S online rezervací se vám vodácký výlet vždy vyplatí. 

Ceník - ZDE. ONLINE REZERVACE - ZDE. BONUS - rezervační systém vám přesně spočítá cenu za poptávané vybavení. V rámci vodáckých výletů využijte i našich dalši dalších služeb - občerstvení, ubytování, školní výlety či firemní akce. 

Naše call centrum již plně funguje a na vaše dotazy odpovídá Lenka. E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a tel. 777 335 618. Těšíme se na vás. 
Sledujte naše facebookové stránky, těšit se můžete na zajímavé fotografie, videa, informace o vodním stavu a akcích v Posázaví, soutěže i odměny: FB - Bisport - půjčovna lodí. Sledovat nás můžete také na instagramu - Bisport.


stav_vody-01