Ahoj vodáci, kamarádi,
dá se letošní zima nazvat zimou? Zatím ne. Ale naší půjčovně lodí se všichni již nyní těšíme až s radostí vezmeme do rukou pádla, naleštíme své kánoe a s kamarády vyrazíme na kouzelnou Sázavu. A proto každoroční Odemykání řeky Sázavy. Pevně věříme, že tak nastane, za podpory hřejivých jarních paprsků, které nás z Týnce do Pikovic po řece doprovodí. Jako již tradičně, rádi bychom poslední březnovou sobotu společně s vámi slavnostně odemkli řeku Sázavu. #odemykamesazavu
 
Sejdeme se v sobotu 28. 3. 2020 v 10.30 hod. a tradičním pečeným klíčem Sázavu společně odemkneme. Pak již stačí, si první letošní vodácké splutí užít, nejlépe s partou dobrých, stejně nedočkavých kamarádů - vodáků. Pro vodáky budou "brány" týnecké půjčovny otevřené o půl hodiny dříve, t.j. od 10.00 hod. Bonusem je, vodácký Poukaz na splutí Sázavy ve stejné výši jako je vaše objednávka na splutí při odemykání řeky.
 
Neváhejte a svá plavidla rezervuje zde ONLINE.

Sjížděný vodácký úsek = nejkrásnější "part" na Sázavě - z Týnce nad Sázavou (říč. km 19,7) do Pikovic (říč. km 3,5)
 
Informace na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel.: 777 335 618.
Sledovat nás můžete také na facebooku - Bisport - půjčovna lodí, kol a koloběžek, hostel, bistro nebo insragramu - Bisport.cz
 
Rezervovat si můžete i ubytování nad Bistrem&Café Příběh s výhledem na řeku a ojedinělou atmosférou bistra, a to na tel.: 777 335 615 nebo můžete využít infolinku v call centru půjčovny viz výše.
 
#mojepujcovna #pujcovnalodisazava #bisport #milujemetotu

stav_vody-01