Ahoj vodáci,

děkujeme všem za vaši přízeň a často i krásná slova. Máme pro vás naprosto úžasné zprávy. POZOR. POZOR. Na Sázavě je právě nyní zcela IDEÁLNÍ VODNÍ STAV, který nám všem bude pravděpodobně ještě nějaký ten vodácký čas příznivě nakloněn. 

Všem, co mají již své vodácké vybavení rezervované, se tak naskytne úžasná vodácká věc. Nadcházející víkend si svůj vodácký výlet na Sázavě zaručeně užijí. Na sobotu máme již lodě a rafty rozpůjčované (bez rezervace neuspějete), ale na neděli jich ještě pár volných zbývá. Proto dlouho neváhejte s REZERVACÍ lodí i raftů, jelikož by na vás nemuselo nic zbýt, a to by byla při této krásné a bezpečné vodě veliká škoda.

Víkendy vždy rezervujte pomocí rezervačního systému půjčovny lodí, a to nejdéle den předem do 19.00 hod. Pokud nevidíte v kolonkách žádné vodácké vybavení vybavení, je na váš zvolený termín rozpůjčováno. Co v tu chvíli dělat se dozvíte ZDE.

A pokud se stane, že naše kapacity nebudou stačit doporučujeme: vezměte si volno ve všední dny a vyplujte. nebudete litovat, ten relax na Sázavě stojí za tu dovolenou či jinak vytvořený úprk ze všedních dní. Pondělí až pátek vám i bez předchozí rezervace půjčíme vodácké vybavení v Týnci a Kácově. Na jiná výdejní místa se bez rezervace nevypravujte, vybavení tam zavážíme až po zaplacení objednávky a tudíž byste svůj výlet nemohli uskutečnit.

Jak si bezpečně a pohodově užít nejhezčí vodácký úsek Týnec nad Sázavou - Pikovice? Podrobný úsek této nejkrásnější trasy řeky Sázavy jsme již na webových stránkách naší půjčovny lodí již psali. Pokud si jej chcete připomenou nebo jste jej ještě nečetli klikněte ZDE.

A co zbylé vodácké úseky? Nejhornější místo kam naše lodě a rafty zavážíme je Kemp Stvořidla, následuje Zruč, Kácov, Český Šternberk, Ledečko, Sázava, Hvězdonice a Čerčany. Na tyto úseky se mohou vypravit i začátečníci, rodiny s dětmi nebo prostě partičky, kteří jedou na pohodu. Podrobnější popis výdejních míst i s časy výdejů naleznete v sekci půjčovna lodí ZDE.

Těší se na vás půjčovna lodí Bisport a její partička


stav_vody-01