Prázdniny a čas dovolených vstoupily do své druhé poloviny. Nevíte si stále rady, kam vyrazit na jeden či více dní? Pak přijeďte k nám. K nám na Sázavu. Na jeden, dva, tři dny nebo celý týden. Nabízíme i převoz batohů z našich a do našich vodáckých loděnic na Sázavě:

Stvořidla, Zruč nad Sázavou, Kácov, Český Šternberk, Ledečko, Sázava, Čerčany, Týnec nad Sázavou, Pikovice.

Nabízíme příznivé ceny (věrnostní slevy) na výpůjčku lodí i raftů nebo koloběžek. Nejste si jistí Vaší vyježděnou věrnostní slevou? Nevadí zavolejte nebo nám napište, rádi Vám její výši sdělíme. Ubytujeme Vás v hostelu Týnec nad Sázavou nebo v Kácově. Zde nabízíme i možnost nocování v tábořišti a milou rodinnou atmosféru vodáckého bistra. Vodácká základna v Týnci nad Sázavou Vám poskytne služby v Hostelu Příběh, Kempu Týnec nebo občerstvení v krásném prostředí Bistro Příběh.

Sázava nabízí nejkrásnější peřeje na dosah Prahy, rodinnou pohodu, velmi široký a pestrý sortiment občerstvení a širokou škálu vlakových a autobusových zastávek, rozesetých podél řeky. Některá místa nabízení i možnost parkování vozidel zdarma, např. u nás v Kácově (Nádražní ul. 158, Kácov).

Těšíme se na Vás půjčovna lodí Sázava - nejkrásnější peřeje na Sázavě přímo od našich dveří.

Bisporťáci

vodaci

 


stav_vody-01