Jsme tradiční vodácké a turistické centrum, které letos funguje již 26. rokem. Mezi naše outdoorové služby patří především půjčovna lodí s bohatým výběrem kánoí, raftů ale třeba i sit on topů. Lodě si můžete půjčit v jedné z 8 vodáckých základen na Sázavě. Na řece fungujeme od Stvořidel až po Pikovice.

Právem pyšní jsme na naše dva turistické hostely s pokoji pro 2 nebo pro celou partu, které doplňují kempy a tábořiště u řeky, občerstvení i bistra s kávou a dobrotami na Sázavě. Firmy, školy i větší skupiny jistě uvítají možnost pronájmu našich společenských prostor a kluboven v Kácově a Týnci nad Sázavou. Nesmíme opomenout akce a programy s instruktory a půjčovnu kol a nově i zapůjčení koloběžek.

Bisport je dobrá volba. A proč?

Protože víme, že občas ti to nedá a prostě si zabalíš s sebou ten největší batoh.
Do celkem „malého“ batohu nacpeš vše, co doma najdeš, i když po návratu z vody zjistíš, že si 70% všech věcí po celou dobu akorát vyndával z batohu a zase skládal dovnitř. I na to jsme zařízeni a rádi převezeme tvůj „kufřík“ na další vodáckou základnu, nebo ho u nás uschováme.

Protože se může kdykoliv cokoliv rozbít.
„Aj, prasklo mi na vodě pádlo, rozbil se zip na vestě a teď ještě tohle, pomóóóc díra v lodi…“ No a co, u nás je automaticky v ceně pojištění proti poškození vybavení, takže čapneš „chytrej“ mobil, brnkneš na tel.: 777 335 618 a náhradní „vybavčo“ ti přivezeme do kempu nebo v akutních případech i na trasu. 

Protože na to s námi máš.
Rozhodli jsme se o Silvestra, že pojedete s partou na vodu, máte už vybraný termín a chcete NEJLEPŠÍ cenu na trhu? Jasně, kdo by to nechtěl, blbá otázka co? No tak šup na web Bisportu. Nově nabízíme FIRST MINUTE, to znamená, že si objednáš lodě dostatečně dopředu s přesným datem a cena je pak parádní. Od necelých 80,- /os/den. 

Protože s námi víš kudy kam.
„Tady by někde měl bej ten jez viď? V klidu, opaluj se, já to hlídám. Ááájjj cvak… aha, tak tady byl.“ No to se ti u nás nestane, jednak dostaneš mapku s jezy a kilometráží hned na začátku plavby a pak spolupracujeme s apkou Vodácká navigace, kterou si stáhneš už doma anebo klidně až u nás. A pak máš všechny data, jezy, kempy a hospody pod kontrolou. 

Protože potřebuješ svoje mobilní smart pádlo pořád po ruce, ale nechceš ho utopit.
Máme tu vodácká pouzdra na mobily a foťáky i „schovky“ pro peníze v suchu. Seženeš je na každý základně za pár kaček a tvůj mobil nebo jablko bude v suchu. 

A pak protože u nás je prima, s námi je to prima, Sázava je prima, káva je prima…


stav_vody-01