Bisport

Ideální letní zážitky u tábořiště Týnec

Vydejte se na nezapomenutelný výlet u řeky Sázavy v tábořišti Týnec. Čeká Vás milá obsluha a občerstvení v bistrobusu s nabídkou vodáckých rychlovek. Užijte si víkendové grilování, skákání na nafukovacích trampolínách a večerní posezení u ohniště. Navštivte také blízkou Týneckou rotundu, zříceninu Zbořený Kostelec nebo vojenské muzeum Lešany.

Léto je čas na dobrodružství a pohodu v přírodě. Pokud hledáte ideální místo pro rodinný výlet nebo víkend s přáteli, tábořiště Týnec je tou správnou volbou. Tento vodácký ráj na Sázavě nabízí vše, co potřebujete pro dokonalý letní odpočinek.

Malý kousek od tábořiště najdete půjčovnu lodí Bisport, kde si můžete zapůjčit kánoe nebo rafty a vyrazit na splavování řeky Sázavy. Po dni plném vodních radovánek jistě oceníte občerstvení v bistrobusu. Zde vás čeká milá obsluha a bohatý výběr občerstvení. Ochutnat můžete místní pivo Ferdinand nebo osvěžující malinovou limonádu Ferdinádu či kofolu. Pokud máte chuť na něco k zakousnutí, nabízí se utopence, nakládaný hermelín, párky v rohlíku, tousty, panini a mnoho dalšího.

Víkendové grilování je zde také zážitek. Na grilu se připravuje krkovice a kuřecí maso od místního řezníka, což zaručuje skvělou chuť a kvalitu. Pro děti jsou k dispozici nafukovací trampolíny, kde se mohou vyřádit, zatímco vy si odpočinete u jednoho z několika ohnišť. Dřevo na oheň je možné zakoupit přímo na místě.

Tábořiště Týnec však není jen o vodních sportech a grilování. Okolí nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Kousek od tábořiště se nachází týnecká rotunda, zřícenina Zbořený Kostelec nebo vojenské muzeum Lešany.

Přijeďte si užít léto, jak má být. Tábořiště Týnec je místem, kde se spojují příroda, zábava a skvělá atmosféra. Navštivte nás a přesvědčte se sami.

Zdroj foto: SCCR

Nabídka brigády