Ubytování

Nabízíme turistické ubytování pod střechou v hostelu Kácov a Týnec nad Sázavou. Poskytujeme služby tábořiště v Kácově a Kempu Týnec. Oblíbené noclehy pro vodáky, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, ale i pro školní a firemní skupiny. Dále doporučíme ubytování, které nabízí i naši partneři v Posázaví.

Hostel Kácov

Ať už si unavený z čehokoliv, náš hostel v Kácově (Nádražní 158) ti poskytne dostatečný a zasloužený odpočinek. Celková kapacita je 35 lůžek.
Počet pokojů:
3 x dvoulůžkový, 4 x čtyřlůžkový, 1 x pětilůžkový, 1 x osmilůžkový

Hostům slouží dámské a pánské sociální zařízení: koupelny se sprchovým koutem a toalety. V ubytovací části se nachází vybavená kuchyňka. K využití je lednice, “mikrovlnka” a varná deska, kastroly, jídelní servis a hrníčky po babičce… 🙂 Dalším bonusem je možnost vyprat si oblečení.

Připraveno pro děti: vaničky, nočníky, stupátka, židličky a další šikovné vybavení. Samozřejmostí je také zapůjčení dětské postýlky, ohrádky, a to včetně dětských lůžkovin (nutno předem rezervovat).

CHECK IN: od 14.00 hod.                  CHECK OUT:  do 10.00 hod.

Hostel Týnec nad Sázavou

Nejen pro turisty a vodáky nabízíme v Týnci nad Sázavou možnost ubytování v turistickém hostelu, který se nachází v patře nad Bistrem Příběh. V hostelu se dohromady ubytuje až 30 osob, proto je ideální i pro firemní školení, třídní výlety nebo sportovní soustředění. Pro podobné akce je k dispozici také společenská místnost v suterénu budovy, kde je možné uspořádat přednášku nebo workshop až pro 50 osob.

Počet pokojů:
1 x  šestilůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
6 x čtyřlůžkový pokoj, pro každé dva pokoje je společné sociální zařízení.
1 x pokoj hotelového typu (manželská postel + 1 přistýlka)

CHECK IN: od 16.00 do 19.00 hod.                  CHECK OUT:  do 10.00 hod.

Tábořiště Kácov

Tábořiště je umístěno v krásné krajině přímo u řeky Sázavy, plocha je vhodná ke stanování nebo spaní pod širým nebem⛺️.

Hosté mohou využít 50 m vzdálené bistro, kde je možné objednat snídaně i další dobroty. Dále je k dispozici obchůdek s vodáckými potřebami, základní hygienou, klobouky a dalším zbožím.

NOVINKA ROKU 2022: tábořiště vybaveno sociálním zázemím v budově hostelu s přístupem od tábořiště. K dispozici jsou tak nově dámské a pánské sprchy a WC.  Sprchové kouty jsou na žetony, které jsou k zakoupení v bistru.

Ceník tábořiště (kempovné se hradí při příjezdu v bistru):

 • za nocování je 80 Kč osoba/noc
 • děti od 6 do 18 let 50 Kč osoba/noc
 • mladší děti ZDARMA
 • žeton na sprchu 30 Kč

Do tábořiště je zákaz vjezdu aut a karavanů, své plechové mazlíčky můžete nechat zaparkované na parkovišti u nádraží vzdáleného cca 50 m od tábořiště.

Kemp Týnec nad Sázavou

Hned u břehu řeky je prostorný kemp, kde se můžeš ubytovat ve vlastních či zapůjčených stanech nebo karavanech. K dispozici je sociální zařízení a možnost občerstvit se ve vodáckém bistrobusu.

 • Zázemí pro děti – “obrovská” trampolína s celodenním vstupným
 • Hrací koutek pod širým nebem
 • Posezení pro odpočinek u bistrobusu
 • Odevzdání lodí a raftů probíhá od letošního roku ZDE v kempu (těsně nad jezem, takřka na břehu, u naší klece)

Ceník kempu:

 • Dospělí 99 Kč /osoba /noc + poplatek obci 21 Kč/osoba/noc
 • Děti 0 – 6 let ZDARMA
 • Děti 6 – 18 let 79 Kč /osoba /noc
Kemp Týnec nad Sázavou
Nabídka brigády