Občerstvení

Provozujeme občerstvení ve vodácké základně Kácov a v tábořišti Týnec. Dlouhodobě spolupracujeme a vřele doporučujeme navštívit Bistro&Café Příběh v Týnci nad Sázavou.

Bistro Kácov

V areálu půjčovny je pro vás připravené stylové vodácké bistro, ve kterém si určitě vybere každý. Nabízíme teplou i studenou kuchyni, např. palačinky, klobásky, párek v rohlíku nebo utopence. Jídelní lístek doplňuje i pestrý výběr  nápojů, prodej zmrzliny a dalších dobrot. Na objednání připravíme snídaně (výběr z pěti možností). Milým bonusem je vodácký obchod s drobným zbožím a drogerií.

Bistro&Café Příběh

Bistro&café příběh

“Příběh” je rodinné bistro a kavárna, kde si můžete dát snídani, oběd i večeři. Vše můžete okořenit kávou, domácím zákuskem či zmrzlinou. Nezklame ani burger nebo grilované maso, které zapijete benešovským točeným pivem. Veliká pestrost nealka je samozřejmostí.

Bistrobus v tábořišti Týnec

Kemp Týnec nad Sázavou

Nabízíme služby občerstvení přímo v týneckém tábořišti. Bistrobus je tu pro vodáky, turisty a místní již několikátým rokem a jeho službu využívají i opakovaně. Po objednání připravíme na dobrý start do dalšího dne snídaně. Dále grilujeme, lovíme utopence, servírujeme naložené hermelíny, párky v rohlíku, klobásy a mnoho dalších dobrot. Letos se můžeš těšit na mnoho novinek.

Nabídka brigády