Bisport

Milí všichni v Bisportu! :-)

Chci vám moc poděkovat za všechny Kozy – prodloužený víkend u vás strávený byl prostě ve všech směrech parádní!

Byly jsme moc spokojené, personál zaslouží od nás opravdu velkou pochvalu, byli jste vlídní a vstřícní, ochotni nám vyhovět i v nestandardních požadavcích, tolerantní, obsluha byla milá a rychlá, kluci kolem lodí kmitali, vždycky se s vámi na všem dalo domluvit.

Zkrátka – ve všem byla cítit vstřícnost, ochota, ale i profesionalita, a že jsme už ve věku babiček a máme nějaké zkušenosti, dokážeme to ocenit! 🙂

Zvláštní poděkování patří Petrovi za hudební doprovody, na basu hraje excelentně! 🙂 I další kamarád kytarista byl skvělý. Moc jsme si ten taneční a zpívací večírek na rozloučenou užily, díky za to!

Děvčata za barem bylo taky radost pozorovat..:-) Nabídka jídel taky moc fajn. Bistro se změnilo za ty roky k nepoznání! 🙂 Skvěle!

Nenašly jsme v podstatě žádnou chybu, ubytování je moc příjemné, na vodě jsme si to taky moc užily, prý jsme vychytaly historické letní minimum vody…:-)))

Takže chyby žádné, možná jen pár doporučení? 🙂 

1. Moc nám chyběla zrcadla nahoře ve sprchách. Přece jen, člověk, natož ženská, na sebe potřebuje občas mrknout a zkontrolovat, jak mu ty sluneční brýle sluší..:-))

2. Prosím, jestli by nešlo přece jen upozornit ještě třeba v nějakém potvrzovacím mailu k platbě, co NEPŮJČUJETE, a přitom je to na vodě hodně potřeba.

Hlavně nám unikly koňadry, myslela jsem, že jsou  – stejně jako barely – automaticky součástí lodí. Naštěstí bylo tak málo vody, že nebyly potřeba, ale jindy by to byl asi problém. 🙂

Ale to jsou drobnosti.

Takže ještě jednou díky za všechno, budeme na vás s radostí vzpomínat, protože to byl opravdu bezva výlet a zážitek pro ty, které byly na vodě poprvé…:)

Posíláme pár fotek na památku a budeme se těšit, že si to zase za pár let zopakujeme! :)))

Jste skvělý tým!

Za všechny Kozy s velkými díky

Jana Betka Vašinová

Nabídka brigády