Bisport

Příměstský tábor – Ze života mazlíčků

Kde: Týnec nad Sázavou

Kdy: 5. až 9. srpna 2024

Cena: 3.900 Kč

Vítejte na našem nezapomenutelném příměstském táboře plném dobrodružství! Tentokrát se vydáme na neuvěřitelnou cestu do světa mazlíčků, kde se děti ve věku 5 až 8 let naučí vše o našich domácích přátelích.

Během tábora se děti seznámí s rozmanitým světem mazlíčků – od králíčků až po pejsky a kočky. Každý den bude plný zábavných aktivit, jako je krmení, hraní a péče o naše chlupaté kamarády. Děti se rovněž dozvědí, jak se starat o zvířata, jak je správně krmit a jak udržovat jejich zdraví.

Ale to není vše! Naši malí táborníci se setkají s profesionálními veterináři a ošetřovateli zvířat, kteří jim ukáží svět práce se zvířaty. Bude to skvělá příležitost pro děti, aby se dozvěděly více o tom, jak pomáhat a pečovat o naše mazlíčky.

A aby bylo vše ještě zajímavější, naše dobrodružství bude následovat linií pohádky “Ze života mazlíčků”. Děti se budou moci identifikovat s postavami z této pohádky a zažít dobrodružství, která spojí fantazii s realitou.

Připravte se na týden plný smíchu, her a nových přátelství, ať už máme čtyřnohé chlupáče nebo dětské kamarády. Těšíme se na setkání s vašimi malými dobrodruhy na našem táboře “Ze života mazlíčků”!

Hlavní vedoucí: Lenka Říhová

Nabídka brigády