Bisport

Už máte plán na druhý prodloužený víkend? Máme pro Vás bezva TIP. Vydejte se k nám do Posázaví!

Řeka Sázava je jednou z nejkrásnějších řek v České republice a nabízí mnoho rozmanitých příležitostí k aktivnímu odpočinku a relaxaci. Existuje mnoho důvodů, proč byste se měli vydat na vodu, obzvlášť když vodní stav je i na spodním nejkrásnějším úseku skvělý.
Proč je Sázava jednou z TOP?

  1. Krásná krajina: Sázava protéká malebným krajem, který je plný přírodních krás a historických památek.
  2. Vodácké zážitky: Sázava nabízí mnoho možností k vodáckému dobrodružství. Můžete si pronajmout kajak, kánoe, nebo raft a projet se po řece. Ponořte pádlo do sázavských peřejí a vyplujte.
  3. Rybaření: Sázava je vyhlášenou lokalitou pro rybáře. A rána či večery, když nejsou na řece vodáci, stojí za to.
  4. Relaxace: Pokud hledáte klid a odpočinek, Sázava je ideální volbou. Můžete si vzít piknikový koš s jídlem a pitím a užít si den na břehu řeky. Nebo se projet na kole či koloběžce podél řeky. Terén je tomu ideální. Zpět Vás může svézt Posázavský pacifik.
  5. Kulturní zážitky: Sázava je spojena s mnoha historickými událostmi a místy. Například na břehu řeky najdete slavný klášter v Sázavě, který je dnes muzeem. Doporučujeme také návštěvu Týnecké rotundy. Hradní areál je chráněn jako kulturní památka, ale hradní rotunda je chráněna i jako přírodní památka. Důvodem ochrany je výskyt kriticky ohroženého netopýra velkého, jehož letní kolonie se vyskytuje v podkrovních prostorech rotundy.
    Ať vyrazíte za relaxací, vodáckým dobrodružstvím nebo za prozkoumáním krás české přírody, historií či jinými krásami Posázaví, budeme se těšit na Vaši návštěvu.
Nabídka brigády