Bisport

Vodáci odemkli peřeje řeky Sázavy. Letošní termín vyšel na apríla

Zima vkročila do finální fáze, a tak je na čase, připravit se na jarní a letní outdoorové aktivity. Mezi ně patří i tradiční sjíždění českých řek. Na každoroční první splutí se první dubnovou sobotu vypravilo na sto vodáků. Ti dohlédli, aby byla Sázava řádně odemčené tradičním klíčem z těsta, který pro nás opět upekli v benešovské pekárně KHEK.

Vodačky, vodáci a vodáčata si opět spluli nejkrásnější vodácký úsek na Sázavě. Vydali se od bran naší půjčovny a pluli až do Pikovic. Na vodu si půjčili především rafty, ale vyrazilo i několik kánoí.

 „Na jaře, když nejsou stromy ještě olistěné, se jim naskytnul neskutečně krásný výhled na pohádkové posázavské údolí,“ upozornila Anička Zímová, majitelka provozní části půjčovny lodí Bisport, „parádně je vidět i Žampašský most. Zajímavostí je, že jde o  druhý nejvyšší kamenný železniční most ve střední Evropě.“

Parádní den si všichni moc užili, a to i přes ne zcela příznivé počasí. Krásných 120 cm a vodočtu v Nespekách dostali „darem“. Odemykání Sázavy je již letitým symbolem, který jasně říká, oprašte vodácké vybavení, vyplouváme. Přejeme Vám krásné jaro, hezké víkendy a hlavně dobrou vodu. Ahoj na Sázavě.

Těšíme se na vaši návštěvu v Posázaví. Naše Míša v call centru je vám již nyní k dispozici každý den od 8.30 do 17.00 hod. Pište, volejte a rezervujte.

Tel. 777 335 618, e-mail: ,

www.bisport.cz

www.facebook.com/bisport.cz

www.instagram.com/bisport.cz

Nabídka brigády