Bisport

V září bývá na Sázavě krásně a dokonce možná nejkrásněji z celého roku

Když se okolní stromy zbarví do zlatavých barev a je slunečný den, pak si připadáte jako v ráji. Ještě k tomu bývá na řece podstatně klidněji, a tak je to ideální místo a čas pro jednodenní či dvoudenní výlet kousek od Prahy.

Lodě a rafty půjčujeme až do zamykání ve všední dny pouze na objednání předem a po zaplacení objednávky. Udělejte si buď online rezervaci na https://objednavka.bisport.cz/login nebo kontaktujte naše děvčata na call centru tel. 777 335 618 nebo po e-mailu . Děvčata poradí s vhodnou trasou výletu, pomohou vybrat správné vybavení, vysvětlí, kde se nachází naše vodácké základny nebo jak se výdejní místo dostanete např. z vlakových zastávek či nádraží.

Bistrobus – občerstvení v Kempu Týnec bude od září otevřený pátek od 14.00 do 22.00 hod., v sobotu od 9.00 do 22.00 hod. a v neděli od 9.00 do 20.00 hod. V případě zájmu otevření pro větší skupiny je možná individuální domluva na tel. 777 335 613.

Pokud nepatříte mezi otužilce a chcete spát v teple, doporučujeme ubytování v hostelech v Týnci nad Sázavou nebo v Kácově. Další ubytování pod střechou najdete i u našich partnerů na řece např. v Ledečku, Sázavě, Choceradech nebo v Čerčanech

Nabídka brigády